רעיון רומנטי

רעיונות לערב רומנטי גם לרווקים

12345 (אין דירוגים עדיין)Loading...

יש כאלו שקל להם ליהנות מרומנטיקה וזוגיות – והכל יסתכם בעיקר בלבחור פעילות או מקום ולבילוי המשותף.

אך מה לגבי הרווקים שבינינו? אם נמאס לכם מערבי בילוי סליזיים בברים ומועדוני לילה, היום נציע לכם כמה רעיונות לבילוי רומנטי שמתאים גם אם עדיין אין לכם בן/בת זוג – ומי יודע, אולי גם תצאו מזה עם חצי שני?

כשמגיע ערב וקשה לכם לחשוב על רעיון לפעילות כיפית – נסו את אחד מהרעיונות שאני מציע.

להירשם לסדנא חוויתית

נתחיל עם תחום שהופך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות וחודר לעולם החוגים וההפעלות . בעבר הייתה הפרדה ברורה מאוד – ילדים הולכים לחוג ואילו אצל מבוגרים זה נקרא "קורס".

אלא שבשנים האחרונות, עם העלייה ברמת החיים והגברת המודעות לשעות הפנאי שלנו, התרבו מאוד החוגים והסדנאות שמיועדים למבוגרים. הם אינם מיועדים להקנות לכם כישורים או יכולות כלשהן, והמטרה היא בעיקר כיף והנאה.

רבות מהסדנאות הללו מיועדות לגברים ונשים כאחד, מתקיימות לרוב בשעות הערב והאווירה בהן משדרת כיף והנאה. המנחים גם ישלבו בהן אלמנטים של שיתוף פעולה ועבודת צוות, כך שבוודאי יצא לכם להכיר כמה אנשים מעניינים.

סדנאות בישול, סדנאות צחוק, סדנאות שוקולד, סדנאות סושי, סדנאות יין וסדנאות גרפולוגיה הן רק חלק מהדוגמאות לסדנאות שתוכלו להצטרף אליהן.

פשוט להירשם ולבלות ערב רומנטי וחביב בחברת אנשים כמוכם.

חוג ריקודים

אלטרנטיבה הגונה למועדון לילה היא להירשם לחוג ריקודים – סלסה, סווינג, ריקודים סלוניים ויש גם נוספים.

בחוג ריקודים תיהנו ממוסיקה קצבית, תרקדו וגם תכירו אנשים, אבל הכל באווירה הרבה יותר נעימה.

גם אם מעולם לא רקדתם, חוגי ומרכזי הלימוד השונים מציעים לרוב ערבי היכרות למתעניינים.

ערב ספיד דייטינג

אפילו אם אין לכם דייט לערב, תוכלו להינות מערב רווי דייטים והיכרויות ללא כל מאמץ או מבוכה.

ספיד דייטינג היא שיטה שהגיעה אלינו מניו-יורק, והקונספט בה הוא שבערב אחד תכירו מספר רב של משתתפים (לרוב 8-12) בני המין השני ובגילאים ותחומי עניין דומים לשלכם.

כדי להכיר כמות כזו של אנשים, תיאלצו להסתפק בדייטים קצרים של כמה דקות. אהבתם? תוכלו להמשיך או להיפגש ביום אחר לדייט "מלא".

לארגן מסיבה פרטית

במקום לצאת למסיבה רועשת שבה אתם זרים לחלוטין – מה דעתכם לארגן מסיבה פרטית משלכם, שבה אתם תקבעו את סוג המוסיקה ובעיקר את סוג האורחים? ניתן לקיים מסיבה כזו בדירה פרטית או לשכור לופט לאירועים או וילה קטנה ללילה.

תתפלאו עד כמה קל זה לארגן מסיבה משלכם, להביא אליה כ-100-200 אורחים ואפילו לכסות את כל העלויות.

צרו אירוע בפייסבוק, הזמינו את החברים שלכם ובקשו מכמה מהם להפיץ את השמוע. עלות של 20-40 שקלים לכיסוי ההוצאות מקובלת בהחלט, ואנשים יעדיפו לבוא למסיבה פרטית מאשר לסתם בר או מועדון. תתפלאו לגלות איך השמועה רצה והאירוע יופץ מחבר לחבר.

סיור לילי מודרך בסמטאות תל-אביב

ייתכן והתסובב בערב ברחובות תל אביב (גם ירושלים היא אופציה) ונתקלתם בקבוצת סיור מודרכת שהסתובבה שם גם כן – ובאופן מפתיע כלל לא היה מדובר בתיירים אלא בישראלים לכל דבר.

ישנם ארגונים רבים שמפעילים סיורי מודרכים בערים הגדולות (בעיקר תל-אביב וירושלים) – בהם לומדים על בתי העיר, על ההסטוריה והמורשת ועוד.

לעיתים קרובות זה יהיה מלווה בכיבוד קל ואפילו כוס יין או בירה, ותתפלאו לגלות – לפעמים הסיורים הללו יהיו חינמיים לגמריי במימון העירייה. אתם מוזמנים לחפש מידע נוסף ברשת ובאתר עיריית תל-אביב.

 

יואב ליסו מארגן ומציע מגוון של פעילויות וסדנאות חוויתיות לקהל הרחב ולמגוון סוגי אירועים.

דילוג לתוכן