רעיון רומנטי

עשר דרכים לעשות לה את היום

12345 (דירוג 4.75 מתוך 5, מספר מדרגים 8)Loading...

אספתי בשבילכם עשרה רעיונות קטנים (אבל גדולים) לעשות לאהובת ליבך את היום..
או פשוט סתם לגרום לה לחייך..

בבוקר קמת לפניה, גש למטבח, תכין לה ארוחת בוקר כמו שהיא אוהבת, ותביא לה אותה עד למיטה עם ורד בצד, תעיר אותה בלחישה ונשיקה קטנה..

שלח לה זר פרחים למקום העבודה, כולן שם יראו ויקנאו (להנאתה) והיא תשמח להשוויץ בך. ואתה תקבל המון קרדיט בערב.

שלח לה הודעת SMS קטנה באמצע היום, סתם כדי להגיד לה שאתה חושב עליה, אוהב אותה, מתגעגע..יש לך שעה פנויה בצהרים, לך תפתיע אותה בעבודה עם אוכל מוכן וקח אותה לפארק לפיקניק קטן, רק היא ואתה.

אתה יוצא בבוקר מהבית והיא עוד ישנה? בעזרת האודם שלה תכתוב לה הודעה קטנה על המראה במקלחת (ולא בסגנון "אל תשכחי לקנות חלב").

הגעת לפניה הביתה? תמלא לה אמבט במים חמים, תדליק קצת נרות ריחניים מסביב, תפזר מלחים תכין שמנים, עלי כותרת ותמתין להגעתה, היא כבר תודה לך בדרכה שלה. . .

רוצה לרגש אותה באמת? תקדיש לה את ה"שיר שלכם" ברדיו עם מסר נחמד.. רק אל תשכח לוודא שהיא שומעת (ורצה לטלפן לכולם), אחרת היא ממש אבל ממש תתבאס.תאסוף אותה בסוף היום מהעבודה, קח אותה לקניון שהיא אוהבת ותתחילו מסע שופינג מטורף (בשבילה כמובן).

עברת ליד מקום העבודה שלה "במקרה"? תעצור לדקה, תכנס (אפשרי עם פרח קטן), תגיד שסתם קפצת לתת לה נשיקה, תן לה אחת ותמשיך … תהיה בטוח שהיא תתמוגג מאושר ולא תפסיק להסמיק.

תציע לה נישואים, הרי על זה הן חולמות מרגע שיצאו אל העולם ! (רק זכור! סעיף זה לא מתאים לשבוע הראשון של הקשר וגם לא לחודש)

בנים – לגזור ולשמור.
בנות – לשלוח לחבר!!

דילוג לתוכן