מתנות בהכנה אישית

אלבום תמונות – מתנה מיוחדת

12345 (אין דירוגים עדיין)Loading...

מתנה לאירועים מיוחדים
במחשבך האישי מאוחסנות תמונות דיגיטליות רבות, אותן צילמת במצלמה הדיגיטלית, באירועים שונים, בבית, בטיול בחיק הטבע, תמונות של הילדים, תמונות משפחה וחברים.

אם תרצה להעניק מתנה לאירוע מיוחד, לאדם מיוחד, תוכל להשתמש באוסף הגדול שברשותך, למיין ולבחור לפי טעמך האישי, לערוך ולעצב ספר תמונות מקורי מעשה ידיך, וזאת בעזרת התוכנה לעיצוב אלבומים BOOK4ME, תוכנה חינמית וידידותית למשתמש, המאפשרת לכל אחד לערוך ולעצב בעצמו אלבום תמונות, כמתנה אישית, מרגשת ומיוחדת לאנשים מיוחדים, לאירועים מיוחדים.

אינך צריך להיות צלם מקצועי, כדי לגלות שבמשך השנים צברת המון תמונות, אשר שוכבות במגרות ומחכות למיון ותיוק באלבומי כיסים. אינך מוצא את הזמן למיין אותן ולהשחילן בכיסי האלבום, אחת אחת, בעבודה מסורבלת, ולמלא אלבומים רבים, הנערמים על מדפי הספרייה. זה הזמן לאסוף את התמונות הישנות, למיין אותן, לסרוק, ולשלבן בספר תמונות מעוצב, ולהעניק אלבום תמונות מעוצב אותו תוכל להעניק כמתנה מקורית לכל אירוע.

אוסף הצילומים שלך היום, שונה לגמרי מאותם ימים בהם לא הייתה ברשותך מצלמה דיגיטלית, כשנאלצת לגשת לחנות הצילום, למסר את הסרט לפיתוח, להמתין שעה או יום, וכדי לזרז את התהליך, לפעמים בחרת להדפיס את כל התמונות מבלי לבדוק את איכותן מראש, את האיכותיות וגם את אלה שאינך מרוצה מאיכותן, ולפעמים אפילו מצאת בחפיסת התמונות המודפסות, גם כאלה שאינן ראויות להדפסה, ונאלצת להשליכן לפח כבר בדרך הביתה.
כיום, בעידן המחשב הביתי והמצלמה הדגיטלית, קשה לך לדמיין כיצד הסתדרת בלעדיהם בעבר.

וכך גם בעיצוב ספרי תמונות ואלבומי תמונות דיגיטאליים. אחרי שתפיק את הספר הראשון, לא תבין כיצד הסתדרת קודם לכן, עם אלבומי הכיסים.

תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME, תוכנה חינמית וידידותית, מקדמת ומובילה אותך לעולם חדש בתחום העיצוב. מעתה, תוכל לסרוק בסורק ביתי שברשותך את התמונות אותן בחרת להפקת ספר התמונות שלך, ולשבצן לפי טעמך.
תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME תמקסם אוטומטית את איכות התמונה הסרוקה, בעזרת מטה הקסמים של BOOK4ME, ובמידה והתמונה באיכות נמוכה להדפסה, תפסול הכנסתה, בעזרת סימון מיוחד, ולא תאשר להכניסה לאלבום המעוצב שלך.

טעמך האישי, בחירתך לעיצוב אלבום תמונות במו ידיך, בשיתוף מטה הקסמים האוטומטי של BOOK4ME, יאפשרו לך ליצור במו ידיך, בהנאה, את ספר התמונות המעוצב שלך.

ולכן, הפעם הבחירה היא קלה, אין צורך להתרוצץ בין החנויות ולחפש עוד מתנה מקורית, מאלה שכבר קנית והענקת בעבר, הפעם תוכל להעניק מתנה אמיתי, אלבום תמונות מעוצב, בהדפסה מהודרת ובכריכה קשה, מתנה לאירועים מיוחדים, מתנה לאנשים מיוחדים.

דילוג לתוכן