יום הולדת רומנטי

יום הולדת סקסי!!!

12345 (דירוג 3.67 מתוך 5, מספר מדרגים 3)Loading...

לכבוד יום הולדתי ה- 30 בעלי החליט לפנק אותי בערב קסום שלא ישכח במהרה.
הוא ביקש ממני להתלבש ליציאה, כאשר מתחת לבגדים אני לובשת בגד סקסי שחיכה לי עטוף על המיטה.
החלטתי להיות ממושמעת הפעם, לראות איך הוא מתכוון להפתיע אותי.
לבשתי את התחתון והחזיה כולל הירכונים והביריות.
מעל לבשתי חצאית קצרצרה וחולצה צמידה, צירפתי תכשיט קטן, התאפרתי והרגשתי סקסית ביותר.
יצאנו לארוחת ערב רומנטית, ליד הים במרינה בהרצליה. אכלתי את המנה האהובה עלי, שתינו קצת יין, טיילנו לאורך החוף ובקיצור חיכיתי בצפיייה לבאות.
חזרנו הביתה… על המדרגות של הכניסה פוזרו פרחים יבשים, הרגשתי את הלב שלי הולם בפראות…. נכנסנו הביתה…. לחדר השינה… שם ציפת לי הפתעה שהותירה אותי המומה. בחדר היו פזורים עשרות נרות, קטורת דלקה, על המיטה היתה מונחת קופסה קטנה עטופה וברקע מוזיקה שקטה.
פתחתי את הקופסה בקוצר רוח… ומצאתי שם 2 משחקי קופסה: סולמות ולבבות וטריוויה סקס….. האמת – קצת התאכזבתי. מה זה? שאלתי אותו (קצת בכעס). הוא חייך. שניה… אמר, את תראי.
הוא ביקש שאבחר את אחד המשחקים. החלטתי ללכת על סולמות ולבבות, כאאני תוהה בליבי… חזרנו לגיל 4?
התחלנו במשחק. פרסנו את הלוח, זרקנו קוביות והתחלנו לצעוד על הלוח לפי מה שהראו הקוביות. כבר בהתחלה בעלי נפל על לב (סימון שמחייב אותו לקחת קלף מקופסת המשימות): " נשק את בת זוגך נשיקה ארוכה וחושנית"….. בתנשקנו… והמשכנו הלאה… זרקתי אני קוביה… והוא קוביה ואז אני נפלתי על משימה: "נשכי את אוזנו של בן זוגך ונשפי קלות" ביצעתי את המוטל עלי…. המשכנו במשחק.
שוב צועדים… ושוב קלפים ושוב משימות…. מפעם לפעם, ככל שעלינו בלוח המשימות החלו להיות נועזות יותר ויותר…. היו שם קלפים עם משימות שלא ידעתי בכלל שקיימות….. (כמו עיניינים מסויימים עם פי הטבעת שלי או שלו!!) בחלטנו לבצע את כל המשימות ולא לדלג…. עלי לציין שבאמצע כבר הרגשתי כל כך מגורה שחיכיתי בכיליון עיניים למשימות הבאות (מה עוד כבר אפשר לעשות)….. הגענו כמעט עד הסוף עד שלא יכולתי יותר והתחלתי להתחנן אליו שיגיע כבר ל"דבר האמיתי". הוא רק חייך והמשיך הלאה במשימות.
המשימה האחרונה היתה החדירה עצמה… שהיתה כל כך חוויתית עבורי ועוצמיתית שהתחלתי לבכות!
ערב כזה… קסום… מגרה… מפתה ומהנה לא חוויתי מעולם.
אין ספק – ערב לשא ישכח במהרה!

דילוג לתוכן