הצעות נישואין רומנטיות

הצעת נישואין כמו בוונציה

12345 (אין דירוגים עדיין)Loading...

ביום ההולדת של אשתי (חברתי אז) עשיתי לה יום כיף. ב- 8:00 בבוקר לקחתי אותה לחוף הים ואכלנו ארוחת בוקר שאני הכנתי (קמתי ב- 5:30!!!).
לאחר מכן נסענו לת"א ועשינו קצת שופינג בעזריאלי ובקניון גבעתיים, שכל הזמן אשתי לא מתארת לעצמה לרגע איזו הפתעה מחכה לה בסוף היום.
בגבעתיים אכלנו ארוחת צהרים קלילה (כדי לשמור מקום לארוחת הערב).
לאחר מכן נסענו לכיוון יער ליד כפר סבא לרכיבה על סוסים (מבלי שהיא יודעת לאן נוסעים ומה הולכים לעשות), ולבסוף "נשברתי" וסיפרתי לה שעושים קרטינג!?
כמובן שהגענו והיא ראתה את הסוסים והתרגשה מאוד, רכבנו כשעה ביער מדהים שהכל ירוק סביבנו. לאחר מכן נסענו לרעננה ואני אומר לה שהולכים לאכול ארוחת ערב במסעדה איטלקית. לבסוף הגענו לפארק רעננה שבמרכזו יש אגם מלאכותי ומלכותי ומסעדה קטנה. לאחר שנכנסנו לפארק טיילנו סביב האגם "כי הכניסה למסעדה מסביב" ואז פתאום עוצרת אותה המארחת על שפת האגם ומעלה אותנו לגונדולה כמו בוונציה עם גונדולייר (משיט), שמפניה ושוקולדים. הוצאתי כרטיס ברכה שכל שורה היא ברכה בראשי אותיות שאומרות "התנשאי לי", היא כמובן לא שמה לב אז נתתי לה עט ואמרתי לה להקיף את ראשי השורות ואז שלפתי טבעת, ודמעות החלו לזרום. המשכנו לשוט להנאתנו ולאחר מכן נסענו לארוחת ערב באחת המסעדות בעיר.

דילוג לתוכן